ZAŁÓŻ KONTO

*

*

*

*

*

*

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

*

 

Pirania Logo

 

Oddział Kielce

tel/fax 41 33 58 334
tel. kom. 791 202 620
Email: info@pirania.eu

25-511 Kielce, ul. 1 Maja 56
Godziny otwarcia:
08:00-17:00 / Poniedziałek-Piątek

Pokaż na mapie Google

Oddział Ostrowiec Świętokrzyski

tel. kom. 730 680 780
Email: ostrowiec@pirania.eu

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski,
Al. Jana Pawła II 5e
Godziny otwarcia:
08:00-16:30 / Poniedziałek-Czwartek
08:00-14:00 / Piątek

Pokaż na mapie Google
AKTUALNEPROMOCJE

Usługi internetowe

aktualnosci promocja w internecie

W szerokim wachlarzu naszych usług, szczególne miejsce zajmuje oferta działań promocyjnych w internecie. Skuteczność promocji w internecie jest ściśle związana z systematycznością i różnorodnością działań dlatego proponujemy usługi w ramach abonamentu i atrakcyjnych cenowo pakietów dopasowanych pod indywidualne cele biznesowe.

Dla wielu osób trudne jest np. aktualizowanie informacji na stronie www. firmy lub prowadzenie facebook'a. Najczęściej wynika to z braku czasu a nie z braku umiejętności.

Mamy na to sposób!

*w ramach copywriting'u opracowujemy teksty zarówno reklamowe, jak i te tematycznie powiązane z działalnością klientów czyli biznesowe i sprzedażowe

* prowadzimy strony www., serwisy internetowe i FB naszych klientów, zamieszczając tam wskazane treści lub te napisane przez nas

*optymalizujemy treści na stronach pod kontem pozycjonowania i działań SEO precyzyjnie dobierając słowa kluczowe w przygotowywanych tekstach Usługą odnawialną czyli abonamentową oferowaną przez nas jest również hosting. Odpowiednio dobrany powoduje, że strona funkcjonuje szybko i bez problemów, a tym samym skutecznie przyciąga odwiedzających. Z punktu widzenia pozycjonowania jest to bardzo wskazane, gdyż pomaga ustawić się dość szybko na dobrej pozycji. Samo promowanie strony to jednak nie wszystko aby skutecznie prowadzić działania SEO i pozycjonowanie ważne jest aby hosting był ustawiony na bezpiecznej powierzchni serwera– gdyż pozycjonowanie wymaga naprawdę dużych zasobów.

Powierzchnia jaką zajmuje hosting jest również ważna ze względu na pocztę e-mail, pliki, które chcemy przechowywać w pamięci serwera na przykład pliki strony jak i sklepów www.

Chcesz wiedzieć więcej? Zainteresował Cie ten temat? Zapraszamy do kontaktu nasi specjaliści na pewno pomogą dobrać właściwe rozwiązanie.

W GÓRĘ