ZAŁÓŻ KONTO

*

*

*

*

*

*

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

*

 

Pirania Logo

 

Oddział Kielce

tel/fax 41 33 58 334
tel. kom. 791 202 620
Email: info@pirania.eu

25-511 Kielce, ul. 1 Maja 56
Godziny otwarcia:
08:00-17:00 / Poniedziałek-Piątek

Pokaż na mapie Google

Oddział Ostrowiec Świętokrzyski

tel. kom. 730 680 780
Email: ostrowiec@pirania.eu

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski,
Al. Jana Pawła II 5e
Godziny otwarcia:
08:00-16:30 / Poniedziałek-Czwartek
08:00-14:00 / Piątek

Pokaż na mapie Google
AKTUALNEPROMOCJE

O firmie

PIRANIA haslo przewodnie

 

PIRANIA - to "Wiele możliwości w jednym miejscu" ponieważ jako producent reklam, drukarnia i agencja reklamowa zapewniamy kompleksową obsługę reklamową i potrafimy sprostać różnym wyzwaniom. To tutaj przedsiębiorcy mogą urzeczywistniać swoje pomysły z zakresu reklamy, poligrafii i marketingu. W obecnych czasach posiadanie dobrego produktu nie gwarantuje odniesienia sukcesu. Ważniejszy jest sposób jego prezentacji, promocji i działania marketingowe. My potrafimy słuchać i przedstawiać różne rozwiązania.

 

Specjalizujemy się w produkcji reklam zewnętrznych, druku cyfrowym i offsetowym, projektowaniu graficznym, tworzeniu stron internetowych i e-sklepów. Wykonujemy reklamy z pleksi, dibondu, PCV, aluminium, blachy, w postaci reklam płaskich i przestrzennych, z zastosowaniem podświetleń i nietypowych wykończeń konstrukcyjnych. Oklejamy samochody flotowe, dostawcze, autobusy i plandeki. Możemy pochwalić się doskonałą jakością nadruków w technologii UV stosowaną przy tablicach reklamowych i informacyjnych. Szerokie zaplecze produkcyjne i maszynowe pozwalają nam na realizację materiałów reklamowych, wymagających użycia wielu technologii np. cięcia, frezowania. Posiadamy profesjonalne studio graficzne i kreatywnych projektantów, którzy pomagają w opracowaniu atrakcyjnych projektów graficznych i wizualizacji. Wysoka jakość usług oraz korzystne ceny zagwarantowały nam stabilną pozycję na rynku reklamowym. Nie lubimy banalności i drogi na skróty. Ciągle się rozwijamy i zaskakujemy naszych Klientów ciekawymi propozycjami. W ostatnim roku wprowadziliśmy do oferty kilka nowości: reklamę LED, nadruk sublimacyjny na odzież i tekstylia dekoracyjne.

 

Współpracujemy z małymi i dużymi firmami – MAŁYM pomagamy rozwinąć skrzydła, DUŻYM doradzamy jak wyróżnić produkty i usługi na rynku. Realizujemy zamówienia nietypowe, wymagające dużego doświadczenia i profesjonalizmu.

 

Jest wiele powodów dlaczego warto z nami współpracować

  • praca z profesjonalistami
  • indywidualne podejście
  • kompleksowa obsługa reklamowa
  • innowacyjne rozwiązania, ciekawość i pasja
  • specjalistyczny park maszynowy

 

Od pierwszego kontaktu aż po finalizację zamówienia – mogą Państwo liczyć na nasze zaangażowanie i pewność, że wywiążemy się z realizacji usług z najwyższą starannością. Bo sukcesem jest dla nas zadowolony i powracający Klient, który obdarzył nas zaufaniem.

W GÓRĘ