Aktualności

Realizacja projektu UE dla gminy Bodzechów

Szeroki zakres wykonywanych przez nas usług reklamowych daje naszej agencji możliwość obsługi od strony medialnej działań realizowanych w ramach projektów gminnych oraz projektów dofinansowanych przez Unię Europejską.

Po wygranych przetargach takie usługi prowadzimy między innymi dla Gminy Bodzechów.

Dla Gminy Bodzechów prowadzimy do 2020 roku obsługę medialną projektu dofinansowanego przez Unię Europejską na budowę oczyszczalni ścieków. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy tablice informacyjne oraz zredagowaliśmy i zamieściliśmy w trzech gazetach artykuł. W ramach tego projektu będziemy jeszcze opracowywać sześć kolejnych artykułów prasowych oraz zaprojektujemy i zamontujemy tablice pamiątkowe.

Aktualizacja 04.01.2019

Prowadząc do 2020r. dla Gminy Bodzechów medialną obsługę projektu dofinansowanego przez Unię Europejską na budowę oczyszczalni ścieków oraz rozbudowę sieci wodociągowo - kanalizacyjnej opracowaliśmy i zamieściliśmy w Gazecie Ostrowieckiej, w Echu Dnia- Echo Ostrowieckie oraz Wiadomościach Świętokrzyskich artykuły informujące o zakresie projektu i postępie prac. Taka forma propagowania działań Gminy na rzecz mieszkańców i środowiska jest bardzo efektywna, dzięki regionalnym wydawnictwom informacje docierają bezpośrednio do mieszkańców gmin.

Masz pytania, potrzebujesz wyceny? Zadzwoń lub napisz.

tel: (+48) 41 335 83 34

e-mail: info@pirania.eu

Skorzystaj ze zdalnej pomocy

Team Viewer
Państwowy fundusz rozwoju