ZAŁÓŻ KONTO

*

*

*

*

*

*

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

*

 

Pirania Logo

 

Oddział Kielce

tel/fax 41 33 58 334
tel. kom. 791 202 620
Email: info@pirania.eu

25-511 Kielce, ul. 1 Maja 56
Godziny otwarcia:
08:00-17:00 / Poniedziałek-Piątek

Pokaż na mapie Google

Oddział Ostrowiec Świętokrzyski

tel. kom. 730 680 780
Email: ostrowiec@pirania.eu

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski,
Al. Jana Pawła II 5e
Godziny otwarcia:
08:00-16:30 / Poniedziałek-Czwartek
08:00-14:00 / Piątek

Pokaż na mapie Google
AKTUALNEPROMOCJE

Usługi internetowe

aktualnosci promocja w internecie

W szerokim wachlarzu naszych usług, szczególne miejsce zajmuje oferta działań promocyjnych w internecie. Skuteczność promocji w internecie jest ściśle związana z systematycznością i różnorodnością działań dlatego proponujemy usługi w ramach abonamentu i atrakcyjnych cenowo pakietów dopasowanych pod indywidualne cele biznesowe.

Dla wielu osób trudne jest np. aktualizowanie informacji na stronie www. firmy lub prowadzenie facebook'a. Najczęściej wynika to z braku czasu a nie z braku umiejętności.

Mamy na to sposób!

*w ramach copywriting'u opracowujemy teksty zarówno reklamowe, jak i te tematycznie powiązane z działalnością klientów czyli biznesowe i sprzedażowe

* prowadzimy strony www., serwisy internetowe i FB naszych klientów, zamieszczając tam wskazane treści lub te napisane przez nas

*optymalizujemy treści na stronach pod kontem pozycjonowania i działań SEO precyzyjnie dobierając słowa kluczowe w przygotowywanych tekstach Usługą odnawialną czyli abonamentową oferowaną przez nas jest również hosting. Odpowiednio dobrany powoduje, że strona funkcjonuje szybko i bez problemów, a tym samym skutecznie przyciąga odwiedzających. Z punktu widzenia pozycjonowania jest to bardzo wskazane, gdyż pomaga ustawić się dość szybko na dobrej pozycji. Samo promowanie strony to jednak nie wszystko aby skutecznie prowadzić działania SEO i pozycjonowanie ważne jest aby hosting był ustawiony na bezpiecznej powierzchni serwera– gdyż pozycjonowanie wymaga naprawdę dużych zasobów.

Powierzchnia jaką zajmuje hosting jest również ważna ze względu na pocztę e-mail, pliki, które chcemy przechowywać w pamięci serwera na przykład pliki strony jak i sklepów www.

Chcesz wiedzieć więcej? Zainteresował Cie ten temat? Zapraszamy do kontaktu nasi specjaliści na pewno pomogą dobrać właściwe rozwiązanie.

SEO promocja w internecie

aktualnosci seo

SEO promocja w internecie - jest to szeroki zakres działań marketingowych skierowanych głównie do sklepów www. Takie kampanie pomagają w zbudowaniu silnej i stabilnej pozycji w wyszukiwarce google. Dzięki działaniom promocyjnym prowadzonym równolegle zarówno w sklepie internetowym, stacjonarnym jak i na portalach społecznościowych rozwija świadomość marki, oraz wspomaga pozycjonowanie. Optymalizacja treści ofert ułatwia wyszukiwanie ofert po kluczowych dla klienta frazach. Także profesjonalnie opracowywane i tagowane artykuły kierują na stronę sklepu klienta poszukującego dodatkowych bardziej ogólnych informacji o produktach, trendach modowych czy technologiach.

Marketing SEO dzięki szerokiemu zakresowi działań kreuje:

  • markę -szacunek do niej i jakości oferowanych towarów
  • stylistykę asortymentu
  • widoczność na rynku, zauważalność jakości i stylu oferowanych produktów

W ramach działań SEO wykonujemy audyt sklepu i tworzymy harmonogram działań reklamowych oraz naprawczych, jeśli jest taka konieczność. Pomagamy w wypromowaniu produktów i wykonaniu profesjonalnych zdjęć. Tworzymy jednolity design marki od logotypu poprzez grafiki do wykorzystania w internecie, wydruki reklamowe i reklamę zewnętrzną. Taka spójność graficzna zapada w pamięć i wpływa na pozytywna ocenę firmy.

Oznakowanie ulic dla miejscowości w gminie Morawica

morawica

Dla Morawicy zrealizowaliśmy zaprojektowanie i wykonanie oznaczenia ulic w trzech miejscowościach: Radomice, Kuby Młyny i Wola Morawicka.

Współpraca z Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach

201712151511 www 0015W ramach projektu realizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcachpn. "Doposażenie w sprzęt uzupełniający działalność kulturową WDK", który był dofinansowany przez Unię Europejską podjęliśmy pracę przy obsłudze medialnej tej inwestycji. Nasza Agencja wykonała stronę internetową, tablice pamiątkowe oraz dokumentację fotograficzną zakupionego sprzętu a także uwieczniliśmy i zaprezentowaliśmy na stronie www, możliwości scenograficzne uzyskane dzięki realizacji tego projektu,

Realizacja projektu UE dla gminy Bodzechów

bodzechow

Szeroki zakres wykonywanych przez nas usług reklamowych daje naszej agencji możliwość obsługi od strony medialnej działań realizowanych w ramach projektów gminnych oraz projektów dofinansowanych przez Unię Europejską.

Po wygranych przetargach takie usługi prowadzimy między innymi dla Gminy Bodzechów.

Dla Gminy Bodzechów prowadzimy do 2020 roku obsługę medialną projektu dofinansowanego przez Unię Europejską na budowę oczyszczalni ścieków. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy tablice informacyjne oraz zredagowaliśmy i zamieściliśmy w trzech gazetach artykuł. W ramach tego projektu będziemy jeszcze opracowywać sześć kolejnych artykułów prasowych oraz zaprojektujemy i zamontujemy tablice pamiątkowe.

W GÓRĘ