Aktualności

Realizacja dla cukrowni

Wśród wielu naszych realizacji zdarzają się też prawdziwe wyzwania. Takim właśnie było zlecenie dla cukrowni. Stanęliśmy przed zadaniem oznakowania ogromnego silosu o wysokości 51m oraz budynku dystrybucji cukru.Powierzchnia zamieszczonych tam samych logotypów to 299,5 m2 oraz 112,87 m2 a niebieski otok na silosie to ponad 804m2. Prace zostały ukończone z sukcesem, więc zapraszamy do fotorelacji. Przedstawiamy tu zdjęcia z początkowego wyglądu budynków, zdjęcia wykonane w czasie prac oraz te, po wykonaniu usługi.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Oferujemy szeroką gamę realizacji kompleksowych, począwszy od profesjonalnego doradztwa i analizy profilu rynkowego firmy przez projektowanie po produkcję każdego rodzaju materiałów informacyjno – promocyjnych.

Realizacja projektu UE dla gminy Bodzechów

Szeroki zakres wykonywanych przez nas usług reklamowych daje naszej agencji możliwość obsługi od strony medialnej działań realizowanych w ramach projektów gminnych oraz projektów dofinansowanych przez Unię Europejską.

Wystawa o kieleckim dworcu PKS

Wspólnie z Instytutem Dizajnu z Kielc wykonaliśmy instalację przedstawiającą nasz słynny kielecki dworzec PKS do wystawy "Kosmiczna Odyseja. Tajna historia lądowania Dworca PKS w Kielcach''. Wernisaż odbył się w dniu 30 listopada w Biurowcu ILMET, przy rondzie ONZ Warszawie, z okazji pierwszych urodzin Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki. Wystawę w Warszawie można było oglądać do 2 grudnia. W Kielcach instalację będzie można zobaczyć już w niedługo w Instytucie Dizajnu na Wzgórzu Zamkowym.

Czas na kalendarze

Rozpoczynamy sezon na kalendarze!

Kalendarz to świetna forma reklamy, która posłuży Tobie i twoim kontrahentom przez cały kolejny rok.

Masz pytania, potrzebujesz wyceny? Zadzwoń lub napisz.

tel: (+48) 41 335 83 34

e-mail: info@pirania.eu

Skorzystaj ze zdalnej pomocy

Team Viewer